Відкритий лист трудового колективу АТ «МОТОР СІЧ» Президенту України Порошенку П.О.

Колектив АТ «МОТОР СІЧ» занепокоєний тим, що 7 червня 2018 року Верховна Рада України ухвалила Закон №0189 «Про ратифікацію Угоди між урядом України та урядом Французької Республіки щодо офіційної підтримки у створенні єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту в Україні», що насправді є ратифікацією, в нашому розумінні, корупційної угоди щодо кредиту в 555 мільйонів євро на придбання модернізованих вертольотів.

На теперішній час в Україні організовано виробництво, ремонт і супровід в експлу­атації вертольотів Мі-2МСБ і Мі-8МСБ, крім того, 2018 року вперше в Україні буде сертифіковано вертоліт МСБ-2 («Надія»), що матиме злітну вагу 4,5 тонни. Таким чином, ми повністю задовольнимо потреби МВС України. І нам, трудовому колективу АТ «МОТОР СІЧ», українській авіаційній громадськості та фахівцям незрозуміла мотивація підписання цієї угоди українським урядом. Безумовно одне, що вона за своєю суттю знищує репутацію України як авіаційної держави, негативно позначиться на продажу україн­ських вертольотів і призведе до скорочення робочих місць.

Що ж до безпосереднього голосування у Верховній Раді: офіційно нібито проголосували 227 депутатів, але ми бачили, що голосування відбувалося у порожній залі, голосували чужими картками, принаймні три депутати офіційно написали заяву про те, що вони були відсутні в залі, а хтось використовував їхні картки. Отже, назріває новий скандал.

Ми просимо Вас, шановний пане Президенте, вжити всіх необхідних заходів, щоб поновити імідж України як авіаційної держави.

Голова профспілки АТ «МОТОР СІЧ»

Михайло ТРУШ,

голова Ради ветеранів АТ «МОТОР СІЧ»

Олександр МАСЛОВ,

голова молодіжної організації

АТ «МОТОР СІЧ»

От РКД: глупо, конечно, взывать к вору, чтобы он тебя не обворовывал. Буржую порошенко и Ко. наплевать на Мотор Сич. Он и его компашка хотят получить откат от французов и положить его себе в карман.


Ваш комментарий будет первым

Добавить комментарий

Популярное

Top