Скільки українці отримують за годину роботи

У сфері транспорту і логістики вантажникам за годину можуть заплатити 300 грн. Правда, для цього доведеться постаратися і пошукати вакансії. Середня вартість години, як правило, у кілька разів нижче.

Так, між пропозиціями з погодинною оплатою найпопулярнішими виявилися «блакитні комірці» — представники фізичної найманої праці. Офіційні дані Держстату свідчать, що середня зарплата в Україні склала 8977 гривень на місяць. Виходячи з цієї цифри, виходить, що середня зарплатня українця за робочу годину становить 64 гривні (це як середня температура у хворих по палаті в лікарні).

А ось заробітна плата і виплати щорічної відпустки для голів фракцій нинішнього скликання парламенту склали десятки тисяч гривень. Про це йдеться у відповіді апарату вр на запит журналістів. Зараз вже відомо, що найбільші виплати отримали керівник фракції «Всеукраїнське об’єднання Батьківщина» Юлія Тимошенко – 39 777 гривень (хоча інші депутати не бідніші). Варто нагадати, що згідно з новим звітом МВФ Україна є найбіднішою країною Європи. Про це повідомив економіст Володимир Компанієць на своїй сторінці в Facebook.

За результатами відповідного рейтингу за показником ВВП на душу населення Україну обійшла навіть Молдова. Відомо, що в нинішньому рейтингу Молдова займає 133 місце у світі по 2694,469 доларів ВВП на душу населення, а Україна — 134 місце в світі по 2656,01 доларів ВВП на душу населення.

Від РКД: пропонуємо порівняти годинну оплату роботи депутата і вантажника, а також порівняти рівень їх «КПД». Впевнені, рівень «КПД» вантажника буде вищим.


Ваш комментарий будет первым

Добавить комментарий

Популярное

Top